Opróżnianie strychów wcale nie musi być związane z bałaganem. Funkcjonuje mnóstwo instytucji, które wspomagają ten proces, wyposażając klientów w elementy niezbędne przy sprzątaniu strychów. Zobaczmy zatem jak to działa.

Sprzątanie strychów – pozbądź się zepsutej pralki, telewizora i płyt CD

Sprzątanie strychów to bardzo pracochłonne zajęcia, które mało kto lubi. Odpady należy wywieźć, wykorzystując do tego celu dostarczone uprzednio zbiorniki. Takie akcesoria wspierające sprzątanie strychów można otrzymać u specjalistycznych podmiotów, funkcjonujących we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Olsztynie, Białymstoku). Za odpowiednią opłatą można je otrzymać na ustalony wcześniej czas (np. tydzień). Koszt wywiezienia odpadów ze strychu nie jest wysoki – zależny jest od wielkości nieruchomości i typu sprzętów przeznaczonych do recyklingu (pralki, ekrany LCD lub baterie).

Opróżnianie strychów – nawiąż kontakt z fachowcami

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie oczyszczać śmieci ze strychu – przedsiębiorstwo wykona wszystko za nas. Oprócz tego fachowcy przełożą gruz do stosownego kontenera i przewiozą go na wysypisko. Zalegające sprzęty RTV muszą być poddane zabiegom zgodnym z dyrektywami Unii Europejskiej, nie można zatem na własną rękę ich rozmontowywać i usuwać. Dlatego jeśli chcemy posprzątać piwnicę – skontaktujmy się z profesjonalistami, którzy dysponują wysokiej jakości akcesoriami i mogą poddać recyklingowi odpady, nieważne czy jest to gruz, czy niesprawny monitor.