Na lastrada.pl dowiesz się, komu zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzciny czy śluby, od wielu już lat nie są już organizowane w domu zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, na których bawi się często ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę zaplanować menu, a później naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na catering weselny.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na zabawie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoliki były pięknie udekorowane i poprawnie nakryte, dania były smakowite i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby obsługa profesjonalnie serwowała gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kucharzy i kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Kartę dań wesela skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w sferze aktywności dla uczestników, ale również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, deserów oraz napojów zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy bądź pozyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość sam przygotować kartę dań z proponowanych dań. Warto jednak zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne zestawy potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]