Filmy korporacyjne to najnowsze narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich usług lub towarów. Za pomocą kilkuminutowego klipu zmontowanego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, sukcesy, motto przewodnie oraz misję. W filmie warto również uwzględnić pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to instytucja publiczna, zakład produkcyjny, duża organizacja, polski oddział międzynarodowej korporacji bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – promocja twojego biznesu

Wideo marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku. Badania pokazują, że materiał filmowy znacznie lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż tradycyjne reklamy, dlatego coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można zamieścić w serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube czy Instagram), a także na stronie www firmy. Materiał filmowy w mgnieniu oka trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a energiczny montaż i interesujący scenariusz klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne nakręcenie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oprogramowanie do montażu, oświetlenie), jak również dobry koncept i scenariusz, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do firmy, zawodowo zajmującej się produkcją klipów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem napisów, muzyki czy głosu lektora), a najnowszy sprzęt pozwoli zarejestrować materiał w doskonałej rozdzielczości.