Więcej szczegółów o pozycjonowaniu www Kraków na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, działających jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują na ogół frazy lokalne, to znaczy obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep z oponami kraków”, “wizażystka kraków” lub “cukiernia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych podmiotów na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. W trakcie tych lat dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować cyklicznie efekty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]