Znajdź profesjonalistów, którzy sporządzą projekty wnętrz mieszkań Kraków

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]