Masz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz żadnej strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom przelew opłaty za zakupy przykładowo przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji danych sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego bezpieczeństwo, poprawną semantykę kodu sklepu oraz użycie wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]