Znajdź fachowców, którzy wykonają wirtualny spacer z modelem 3D.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów opcja zobaczenia danego wnętrza przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niezmiernie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego typu modelu widzimy układ poszczególnych wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do ogólnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu lub biura firmy, możemy przerzucić się jednym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przemieszczać się do kolejnych pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Jak mogę zastosować wirtualny spacer VR?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo zademonstrować odbiorcom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji baru, warsztatu czy hostelu, a także w prosty sposób pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy dom, by przyszli nabywcy mogli szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z kilku przyczyna. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u zawodowego fotografa.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]