Chcesz poznać więcej informacji o cateringu dla firm? Skieruj się na https://bit.ly/3iVK8gp.

Warsztaty, konferencja albo ważne negocjacje biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo niechybnie w końcu stanie przed problemem organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli organizowane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, warto zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering dla firm – zapewnij zaproszonym na kurs napoje i przekąski

Sympozja i warsztaty biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 8-10 godzin, często także przez kilka dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny program wykładów, między którymi wskazane są zazwyczaj dwie niedługie przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć duży posiłek w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie koszuli czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje także udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji bądź płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, spożywając zakupione po drodze w sklepie bądź własnoręcznie przyszykowane kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]