W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wrzucamy albo do piwnicy, albo na strych. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wówczas dobrze jest zdecydować się na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic i strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co usunie firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi, które cieszą się zwiększającą się popularnością. Decydują się na nie osoby, które z różnych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma może wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale nawet meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy działające i w małych i w dużych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne fotele, szafy, kanapy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że nierzadko na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem strychów oraz piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, dbając o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]