Na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ zlecisz wykonanie panoram sferycznych fachowcom.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz lokali usługowych i firm. Najczęściej widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia daje wrażenie osobistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, nieruchomości lub budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu tworzy się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na wyróżnianie własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu gastronomicznego, biura albo hotelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej atrakcyjna i pomaga dokładnie zapoznać się z oglądanym punktem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do opracowania panoram 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii można opracować na własną rękę, jednak do celów biznesowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]