Co warto wiedzieć o tani parking lotnisko Balice?

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niebywałą popularność, to szybkość, komfort oraz możliwość przybycia także w bardzo odległe miejsca świata. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – leć spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy pracowników

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu wypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też spadek ciśnienia w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]