Zamów opiekę nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd miejsc spoczynku naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie trzeba opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – gdy decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]