Sprawdź, kto ma w swojej ofercie wymianę szybki iPhone XS MAX. Kliknij w to miejsce.

Smartfony, laptopy i tablety są dzisiaj integralną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, z tej przyczyny nabywając te urządzenia z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją cieszą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w zestawieniu z produktami konkurencyjnych firm, z roku na rok zdobywają sobie setki tysięcy nowych nabywców. Jednak nawet telefon najwyższej jakości może zostać uszkodzony bądź przestać prawidłowo działać na skutek nieprawidłowego użytkowania. Co nie znaczy, że bezzwłocznie należy wymienić go na nowy – warto bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie naprawy realizuje?

Ci, którzy mieli produkty Apple wiedzą z pierwszej ręki, iż te urządzenia działają bez szwanku latami, jakkolwiek nawet one nie są odporne na uszkodzenia, powstałe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa codziennie przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej albo tylnej, zbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem wolno się ładuje, jak również wymianę pozostałych delikatnych części jak niedziałający przycisk głośności bądź popsute gniazdo ładowania. Specjaliści serwisu będą wsparciem też w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Póki smartfon jest na gwarancji większość napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem eliminacja nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, które nie każdy może ponieść. Na szczęście na terenie naszego kraju, głównie w większych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w od ręki są w stanie przeprowadzić naprawę smartfonów tej marki starej i nowej generacji, dostępnych na rynku w okresie minionych 10 lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS oraz XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w pobliżu miejsca zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple zatem nie masz możliwości przynieść telefonu do punktu samemu, szukaj specjalistów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555