Hotel dla zwierząt to wspaniała alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz wziąć ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego pupila! Co oferuje pet hotel?

Petsitting – indywidualna opieka nad psem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z ukochanym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje wszechstronne usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies może obserwować, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy zwierzak jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem kwestii zdrowotnych, jak i diety. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – rozległy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się empatią oraz szacunkiem w stosunku do zwierząt i szybko reagują na wszelkie potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują też monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość obcować z przyrodą. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel korzysta także z opieki weterynarza.