Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, jak zamówić catering na imprezy.

Lato obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio pikniki firmowe oraz imprezy w plenerze, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miejscowościach w Polsce organizowane są benefisy, gale bądź sympozja. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i zaserwowane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – kluczowa jest całość oprawy

Zabukowałeś salę bankietową albo zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik? To świetnie! Teraz trzeba postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do przepysznych trunków, przekąsek i gorących posiłków. Pamiętaj, że na czas istotnych gal nie wystarczy ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – przemyślane rozstawienie stołów, szykowne ozdoby, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringu na imprezy?

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje smaczne menu, ale też gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Napoje i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, aby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów zlecenia zasugeruje ona, jakie dania, zakąski i napoje idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]