Optymalizacja strony - więcej informacji o tej usłudze

Zapłaciłeś fortunę za firmową stronę internetową, a ta nie przyciąga kolejnych klientów? Jest świetnie zaprogramowana oraz posiada nowoczesne rozwiązania, ale klientów w ogóle nie jest więcej? Licznik odsłon stoi w miejscu mimo największych starań? Najpewniej powodów powinieneś szukać w małej zauważalności w internecie. Internauci zazwyczaj korzystają z wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca powinien więc zatroszczyć się o to, aby stronę jego firmy internauci wyszukali bez większych problemów. Jak to osiągnąć? Należy rozpocząć od samej witryny, optymalizując ją z myślą o algorytmach internetowego giganta – Google.

Optymalizacja stron – na jakich zasadach polega?

Optymalizacja strony to różne działania opierające się na dostosowaniu witryny do wymogów Google. Są to zarówno zmiany HTML strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednim contentem. Okazuje się to szczególnie istotne ze względu na fakt, że boty wyszukiwarek sprawdzają strony w myśl z góry ustalonych wytycznych – ważne jest na przykład prawidłowe użycie znaczników HTML i nasycenie słów kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie potrzebujące dużej wiedzy o stale zmieniających się wytycznych amerykańskiego giganta – dlatego również nie najlepszym pomysłem okaże się edytowanie witryny bez udziału specjalistów według ogólnodostępnych tutoriali. Znacznie lepiej zrobimy zlecając to wyspecjalizowanej firmie SEO oraz rozpatrując to w charakterze inwestycji – przychody osiągane przez naszą firmę mogą zwiększyć się nawet po paru miesiącach od wykonania optymalizacji.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]