Jeśli potrzebujesz drewnianej podłogi, skieruj się tutaj

Podłoga drewniana jest ponadczasowa i nie ulega trendom mody. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym piękniej wygląda. Podłogi drewniane są wciąż niezastąpione w tej kwestii.

Podłogi drewniane – materiał ponadczasowy

Duża uniwersalność zastosowania oraz wytrzymałość wpłynęła na dużą popularność podłóg drewnianych. Dzięki temu, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Ponadto podłogi drewniane świetnie izolują termicznie. Inną ważną cechą dla użytkowników jest fakt, że podłogę drewnianą można instalować na dwa sposoby – jako podłogę klejoną do podłoża oraz pływającą.

Rodzaje podłóg drewnianych

Podłoga drewniana z drewna litego jest inwestycją na lata. Lite drewno jest ciepłe oraz dekoracyjne. Posiada udowodnione właściwości antyalergiczne. Przy konstrukcji drewnianej podłogi duże znaczenie ma także wybór gatunku drewna. Specjalne gatunki mogą być wykorzystywane również w łazience. Najlepiej gdy są wtedy olejowane. Grab i jesion to twarde, odporne na uszkodzenia gatunki, co jest ważne w pomieszczeniach otwartych.

Siedziba:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]