Urządzając wnętrza, czy to po odnowieniu mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, by zorganizować jego przestrzeń funkcjonalnie oraz nowocześnie. Zarazem pragniemy, żeby pomieszczenia pokazywały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane w dużych ilościach przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat wyposażenia wnętrz jest o wiele większy aniżeli się wydaje. Polska również może się pochwalić wyjątkowymi, eleganckimi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych

Noti to producent mebli, działający na rodzimym rynku już od 16 lat i od początku jego celem jest, by oferowane przez niego meble były proste, wygodne, a zarazem stylowe i, co najistotniejsze, by charakteryzowała je trwałość. Marka współpracuje z poważanymi polskimi projektantami, tworzącymi swoje produkty z entuzjazmem, starając się, by zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Wyróżniającą cechą mebli marki Noti jest to, że rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o ekologię, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je obejrzeć?

Noti oferuje produkty, będące ciekawą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z kolekcji Bouli albo siedziska z kolekcji Comfee czy Rollo. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowym meblom tej marki można przyjrzeć się z bliska w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Ponadto kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, w Gdańsku oraz w Krakowie.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Siedziba:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]