Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm mają wibracje?

Zestawy marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie dla przyjemności, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od rehabilitantów, lekarzy oraz sportowcówwyczynowych, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]