Tu uzyskasz poradę polskiego psychologa Birmingham.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić bardzo dużo problemów, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339