Skieruj się na portal.abczdrowie.pl, aby znaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeżeli chcemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]