Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością. Z tego powodu lepiej wiedzieć wcześniej, na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po włosku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak usztywnić złamaną rękę albo jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do szkoły, na urlopie, na uczelni. Niezmiernie ważne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy administracji państwowej.

Ile zapłacę za szkolenia z pierwszej pomocy?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby rozmiaru grupy. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest niższy. Pamiętajmy jednak, że im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Internecie można znaleźć również szkolenia otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i kompletowania grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.