Tu uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]