Kliknij tu, jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości na temat marki Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (lub tylko niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]