Zobacz jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat składa się z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o detale

Do składu urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]