Więcej szczegółów o Vitberg opinie znajdziesz tu

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesiącu użytkowania produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]