Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie ulepsza swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]