Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na www.youtube.com

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]